Čierne vysoké topánky DeeZee

Čierne vysoké topánky DeeZee
Čierne dámske topánky CCC
Čierne dámske topánky CCC
Čierne dámske gumové čižmy
Čierne dámske gumové čižmy
Čierne dámske čižmy s okrúhlou špičkou
Čierne dámske čižmy s okrúhlou špičkou

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Spracovanie
Vzhľad
Materiál
Štýl a originalita
Cena
Hodnotenie: 7.6/10

Vkročte do zimy štýlovo s vysokými čiernymi čižmami DeeZee! Tieto čižmy sú nielen módne, ale poskytujú aj maximálne pohodlie. Syntetický materiál použitý pri výrobe týchto čižiem zaručuje odolnosť a elegantný povrch, čo im dodáva moderný a elegantný vzhľad. Textilná podšívka poskytuje mäkký pocit pre vaše nohy, takže ich môžete pohodlne nosiť po celý deň. Kvalitná syntetická podrážka je navrhnutá tak, aby poskytovala vynikajúcu trakciu a stabilitu, čím zabraňuje pošmyknutiu a pádu na klzkom povrchu. Vnútorná časť obuvi vyrobená zo syntetického materiálu poskytuje dodatočnú vrstvu pohodlia a prispôsobenia. Podpätok, takisto vyrobený z kvalitného syntetického materiálu, má miernu výšku 4 cm – je ideálny pre tých, ktorí hľadajú štýl bez kompromisov v oblasti pohodlia.

Ak ide o štýl, prikláňajú sa k ležérnej strane, takže sú dostatočne univerzálne na to, aby ste ich mohli skombinovať s takmer akýmkoľvek oblečením vo svojom zimnom šatníku. Dôležité je, že tieto čižmy neobsahujú žiadne netextilné živočíšne časti, takže sú skvelou voľbou pre ekologicky zmýšľajúcich zákazníkov.

Vďaka okrúhlemu typu špičky ponúkajú dostatok priestoru na dýchanie vašich prstov a zároveň si zachovávajú módnu siluetu. Tak prečo čakať? Vykročte túto zimu v pohodlí a štýle s týmito úžasnými čiernymi vysokými čižmami DeeZee!

Cena v čase recenzie: 39,99 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Čierne vysoké topánky DeeZee.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

Jednoduchý výber čižiem podľa vlastností... tu

« Predchádzajúca Tmavozelené členkové čižmy Tamaris

Tmavozelené členkové čižmy Tamaris

» Ďalší Moderné a pohodlné topánky Tom Tailor

Moderné a pohodlné topánky Tom Tailor