Letné čižmy

Praktické dámske gumáky s profilovanou podrážkou

Ako si poradiť s nepriaznivým jesenným počasím, ktoré sprevádza mrholenie a dážď? Ako byť štýlový aj v daždivom počasí? Akú obuv oceníte najmä v nepriaznivom, chladnom a daždivom dni? Jedinečnou voľbou sú čižmy. Tu v klasickom a nadčasovom dizajne. Klasické čižmy v krásnej bordovej červenej farbe sú vhodné pre dámy, ktoré chcú mať praktickú a zároveň štýlovú obuv. Moderné čižmy, ktoré siahajú približne do polovice lýtok, oceníte nielen pri práci na záhrade alebo pobyte v prírode.

Cena v čase recenzie: 31,17 €

Elegantné lacné členkové dámske červené topánky

Patríte medzi dámy, ktoré milujú topánky a vlastnia niekoľko párov? Potom vám určite nesmie chýbať niekoľko kvalitných a teplých čižiem na zimu! Tieto topánky Jenny Fairy sú pokladom! Všetky módne nadšenkyne a ženy túžiace po extravagancii si ich zamilujú na prvý pohľad, pretože červená farba na topánkach je veľmi nezvyčajná.

Cena v čase recenzie: 17,2 €

Fialové členkové dámske čižmy do špičky

Poločižmy JENNY FAIRY LS3460A-50 Maroon na 8,5 cm vysokom ihlové podpätku.

Cena v čase recenzie: 17,2 €

Elegantné lacné členkové dámske červené topánky

Patríte medzi dámy, ktoré milujú topánky a vlastnia niekoľko párov? Potom vám určite nesmie chýbať pár kvalitných a teplých topánok na zimu! Tieto topánky Jenny Fairy sú skutočným pokladom! Všetky módne nadšenkyne a ženy túžiace po extravagancii si ich zamilujú na prvý pohľad, pretože červená farba na čižmách je veľmi nezvyčajná. Táto novinka od značky Jenny Fairy patrí medzi členkovú obuv, hoci topánky nepresahujú členky. Vpredu je dokonca zaujímavo odhalený nárt.

Cena v čase recenzie: 17,2 €

Letné čižmy v posledných niekoľkých rokoch slávi veľký úspech. Sú totiž mimoriadne slušivé a mladistvých. Aby ste ich však mohla nosiť s plnou parádou, je potrebné mať aspoň trochu rada extravagantné módu a dodať si kvapku sebavedomie. V nich totiž, či už vkročíte kamkoľvek, budete stredom pozornosti.

Letné čižmy sú obvykle vyrobené zo slabej textílie alebo syntetickej kože tak, aby v nich v letných mesiacoch nebolo horúco. Tiež bývajú často perforované, čo je veľmi zaujímavý spôsob zdobenia. Vďaka dierkovanie sú čižmy zároveň viac vzdušné, priedušné a pohodlné. Stretnúť sa môžete s letnými čižmami na podpätku či bez neho a tiež v rôznych dĺžkach. Niektoré čižmy dokonca siahajú až ku kolenám. Záleží teda len na vás, akým dáte prednosť. A s čím sa také čižmy najčastejšie nosí? Skvele vyzerajú k džínsovým sukniam, rozviatym šatičkám alebo dokonca capri nohaviciam.