Pánske čižmy

Pánska nadčasová obuv v čiernej farbe

Pánska pohodlná obuv DR. MARTENS 1460 PASCAL ZIGGY sa vyznačujú pohodlím a nadčasovým dizajnom. Topánky, ktoré vydržia navždy. Kvalitné kožené pánske topánky v neutrálnej čiernej farbe sú ideálnou voľbou. Sú štýlové a nesmrteľné.

Cena v čase recenzie: 192,95 €

Pánske kožené členkové topánky

Strávte jedno z najmenej obľúbených ročných období štýlovo a pohodlne. Pánska bežná obuv. Krásne, kvalitné, mimoriadne pohodlné. Vhodné na bežné nosenie. Ideálne pre mestský štýl. Vykonajú svoju prácu. Praktický a funkčný doplnok formálneho oblečenia. Topánky QUAZI zaujmú svojím dizajnom. Elegantné členkové topánky podčiarkujú štýl moderného muža. Sú nadčasové. Vďaka kvalitnému materiálu sa vyznačujú jednoduchou údržbou, dlhou životnosťou a nadčasovým dizajnom.

Cena v čase recenzie: 57,24 €

Pánske elegantné kožené členkové topánky

Strávte jedno z najmenej obľúbených ročných období štýlovo a pohodlne. Pánska bežná obuv. Krásne, kvalitné, mimoriadne pohodlné. Vhodné na bežné nosenie. Ideálne pre mestský štýl. Vykonajú svoju prácu. Praktický a funkčný doplnok formálneho oblečenia. Topánky QUAZI zaujmú svojím dizajnom. Elegantné členkové topánky podčiarkujú štýl moderného muža. Sú nadčasové. Vďaka kvalitnému materiálu sa vyznačujú jednoduchou údržbou, dlhou životnosťou a nadčasovým dizajnom. Pánske topánky sú vyrobené z prírodného materiálu, je to koža. Vnútro topánky je vyrobené z kože v kombinácii s textilným materiálom.

Cena v čase recenzie: 57,24 €

Hoci sa to môže spočiatku zdať akokoľvek zvláštne, aj páni môžu nosiť čižmy! V podstate ide o nízke členkové topánky zo syntetiky alebo pravej kože, ktoré sú vhodné na zimu. Niektoré sú dokonca natoľko elegantné, že je možné nosiť aj k obleku pri slávnostných a spoločenských príležitostiach. Najviac elegantné sú pánske členkové čižmy s klasickým šnurovaním a ľahko lešteným povrchom. Pre každodenné nosenie sú potom vhodnejšie tzv. Farmárky z brúsenej kože a zatepleným vnútrom.

Okrem zaväzovanie môžu byť pánske čižmy opatrené postranným zipsom, ktorý podstatne uľahčuje obúvanie. Zvláštne odnož pánskych čižiem predstavujú chelsea členkové topánky s pružnou gumou na strane, ktoré tiež pôsobí mimoriadne elegantne. Na celkovom vzhľade má ale veľký podiel podrážka. Tá, ak je nízka, pridáva na eleganciu, ale zase neposkytuje také izolačné vlastnosti. Naproti tomu robustná vyššia podrážka pôsobí viac ležérne, ale zase dobre chráni nohy pred chladom.