Rieker čižmy

Obzvlášť v zime je potrebné, aby bol kladený veľký dôraz na kvalitné obutie. Preto si vždy vyberajte také čižmy, v ktorých prečkáte všetky rozmary počasia. Nemal by vás v nich zaskočiť ani sneh, ani blatistá plieskaníc. Vaše nohy by za všetkých okolností mali byť v teple a suchu. A práve preto čižmy Rieker predstavujú tú najlepšiu možnú variantu.

Táto rokmi preverená obuvnícka značka má širokú ponuku, v ktorej si vyberie každý. Či už padne vaša voľba na jednoduchý elegantný tvar alebo túžite ak po extravagantnejších čižmách, značka Rieker dokáže splniť všetky vaše očakávania. Dôraz je vždy kladený na starostlivé spracovanie a voľbu príjemného materiálu. Vďaka tomu nohy v čižmách zostávajú chránené a zároveň môžu voľne dýchať. Správne zvolené čižmy navyše podčiarknu vašu osobnosť a donesú vás všade tam, kam budete potrebovať. Neváhajte teda už ani chvíľočku a kúpte si niektorý z ponúkaných kúskov do vášho botníku.

Luxusné vysoké čierne čižmy RIEKER

Dámske vysoké čižmy RIEKER v modernom a nadčasovom dizajne ocení každý. Čižmy sú vyrobené z príjemného, kvalitného a odolného materiálu. Pohodlie zvyšuje nízky podpätok. Čižmy majú ozdobný pásik. Po vnútornej strane sa nachádza praktický zips.

Cena v čase recenzie: 104 €

Nízke dámske čižmy RIEKER s kožušinou

Nízke čižmy RIEKER z kože na hrubšej podrážke zdobené na hornom okraji golierom z textilnej kožušiny. Na hornom okraji na vonkajšej strane je približne 5 cm vysoký rozparok upevnený pásikom na suchý zips, ktorý sa prispôsobí aj objemnejšiemu lýtku. Je vystlaná textilným kožúškom a polstrovanou, zateplenou, polstrovanou stielkou. Obuv sa zapína na zips na vnútornej strane. Výška topánky pozdĺž lýtka od päty je približne 17 cm. Topánky Rieker sú vyrobené špeciálnou technológiou Antistress, ktorá zabezpečuje ľahkosť a pružnosť topánky, dostatočný vnútorný priestor a tlmenie nárazov a otrasov chrbtice počas chôdze.

Cena v čase recenzie: 80,27 €