Čižmy s Oliver

Čižmy s.Oliver zaujmú na prvý pohľad jednoduchým, ale atraktívnym vzhľadom, ktorý lichotí všetkým vekovým skupinám. Kvalita obuvi s.Oliver je porovnateľná s inými, oveľa drahšími značkami, takže investícia do tejto obuvi sa naozaj oplatí. Môžete si vybrať vysoké aj členkové topánky v rôznych farbách a vzoroch. Väčšinou sa však jedná o jednoduché modely s malými detailmi, takže si topánky môžete vziať do spoločnosti a do práce.

Hladké a lesklé čižmy s.Oliver vyzerajú veľmi elegantne a žensky, zatiaľ čo semišové nízke čižmy so šnúrkami sa lepšie hodia k športovým outfitom. V sortimente s.Oliver si jednoducho každý nájde tú správnu obuv pre svoj štýl. Ďalšou veľkou výhodou je široký výber prechodných topánok na jeseň alebo jar, ktoré nie sú tak zateplené ako tie zimné. Vďaka tomu sa vám v nich nebudú potiť nohy. Na zimu si môžete vybrať topánky s.Oliver s kožušinou, ktoré príjemne zahrejú aj v krutých mrazoch.

Hnedé dámske topánky S.Oliver

Chcete rozšíriť svoju zbierku topánok o pohodlný a nadčasový model? Chcete investovať do páru, ktorý vás štýlovo prevedie mnohými zimnými sezónami a udrží vaše nohy v teple a suchu? Potrebujete topánky do zimného počasia, ktoré zvládnu behanie po meste, vyzdvihovanie detí v škôlke atď.? Potom stavte na tento model.

Cena v čase recenzie: 59,95 €

Tmavomodré členkové topánky S.Oliver

Chceli by ste rozšíriť svoj botník o kvalitné nadčasové topánky? Tu v jedinečnom dizajne. Model, ktorý nikdy nevyjde z módy. Kvalitné členkové topánky pre moderné a praktické ženy. Ocenia to mamičky, ktoré chcú byť in a zároveň musia behať za svojimi malými deťmi. Štýlové kožené topánky sú jasnou voľbou.

Cena v čase recenzie: 47,99 €