Čižmy Caprice

Nemecká značka Caprice vkusne spája funkčnosť a eleganciu. Výsledkom je vždy obuv najvyššej kvality a osobitého štýlu. Neboja sa dokonca používať najnovšie technológie, vďaka ktorým obuv dokonale sedí, je mimoriadne pohodlná a zdravotne nezávadná. Absorpciu nárazov a tlmenie otrasov oceníte najmä pri chôdzi v topánkach na vysokom podpätku. Vaša chrbtica a kolená vám budú vďačné za vašu voľbu.

Väčšina čižem Caprice má zároveň hrubý podpätok a textúrovanú podrážku, takže sa topánky na mokrom alebo zľadovatenom povrchu toľko nešmýkajú. Veľkou výhodou je aj použitie kvalitných materiálov, ako je prírodná koža. Hoci si obuv vyžaduje trochu viac starostlivosti, odmení sa vám dlhou životnosťou a bezchybným vzhľadom. Vybrané topánky tak nebudete musieť hneď po jednej sezóne vymeniť za nové, ale budete sa k nim môcť vrátiť a stále si užívať svoj šikovný nákup.

Zateplené dámske topánky CAPRICE

Ponožky CAPRICE v tmavomodrej farbe s vnútornou izoláciou udržia vaše nohy v suchu a teple. Krásne a najmä kvalitné dámske čižmy sú vyrobené z kvalitného materiálu.

Cena v čase recenzie: 71 €